Mediniai vasarnamiai

Mediniai vasarnamai sodyboms ir kolektyviniams sodams

Kodėl mediniai vasarnamiai? Turintys sodą ar didelio ploto poilsio erdves, dažnai susiduria su problema. Kur laikyti sodui, kiemui ar daržui, sporto užsiėmimams ar poilsiui reikalingus įrankius daiktus bei kur pasislėpti staiga užklupus lietui.

Tačiau ir tai dar ne viskas – neretai susiduriama ir su papildomomis aplinkybėmis – pastatas tampa tarsi ir būtinu, savaime suprantamu tokios erdvės akcentu, siekiama patrauklumo bei komforto, tačiau investuoti į statybos procesą daug laiko ar pinigų, nesinori.

Taigi, jei ieškote sprendimo, kuris atitiktų visus išvardintus lūkesčius, pats metas atkreipti dėmesį į vasarnamius: statyba bei montavimas truks neilgai; kaina – nustebins patrauklumu, tuo tarpu komfortas bei galimybė kokybiškai apsaugoti daiktus nuo įvairių aplinkos veiksnių, bus garantuoti. Vienas pasirinkimas, daugybė privalumų.

Galite rinktis jau pagamintus vasarnamius ar pateikti individualų užsakymą – pagal jį pagaminti mediniai vasarnamiai idealiai atitiks jūsų poreikius. Net ir turint nedaug erdvės – mažo ploto kiemą ar sodą, pagal individualų užsakymą pagamintas vasarnamis, atrodys ne tik patraukliai, bet ir ras savo vietą. Dar daugiau – siūlome ir unikalaus dizaino sprendimus, kurie leis sutaupyti erdvės.

Pamirškite visus rūpesčius, kuriuos sukelia galvojimas, kur dėti kasdienai reikalingus sodo ar daržo daiktus; kaip apsaugoti juos nuo daugybės aplinkos veiksnių ar kur rasti užuovėją patiems – visos problemos bus išspręstos, o kasdienybė papildyta puikiais privalumais, jei jūsų namų bei poilsio erdvėje atsiras vasarnamis.

Kas Lietuvoje gamina vasarnamius?
Jums gali būti smalsu, kas tai gamina – tiesa? Užsukite į mūsų biurą adresu: Piliakalnio g. 28, Daubarių k., Mažeikių r. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

Kodėl vasarnamis naudingiau?
Poilsis – ypač svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis: juk tik kokybiškai pailsėję galime gerai jaustis, kokybiškai dirbti, kūrybingai bei sumaniai įgyvendinti svarbiausias idėjas.

Pirtys ir pavėsinės