Jurtos

Bičiuliai, ar žinojote, kad jurtos yra kažkas nerealaus?

Norite savo namų ar poilsio erdvę praturtinti ne tik išskirtiniu, dekoratyviai atrodančiu, bet ir naudingu statiniu? Jurtos yra tai, ko ieškote. Tik iš pirmo žvilgsnio galite ieškoti panašumų su pavėsinėmis ar sodo nameliais – nors jų taip pat yra, iš tiesų jurtos gerokai lenkia išskirtinumu, patrauklumu bei dekoratyvumu. Taigi, jei savo namų aplinkai ieškote išskirtinio gaminio, jurtos puikiai tiks.

Dėl savo unikalios formos, išvaizdos bei dizaino, jurtos laikomos statiniu, idealiai tinkančiu gamtą mylintiems žmonėms. Kadaise jurtos buvo statinys, kuriame glausdavosi atšiauraus klimato šalyse gyvenantys žmonės, tad svarbiausias tikslas buvo apsisaugoti nuo šalčio, vėjo be pašalinių akių.

Šiandien jos, gerokai patobulintos, pagamintos iš ypač kokybiškų medžiagų, dvelkiančios modernumu, gali tapti išskirtine bei ypač patrauklia, o svarbiausia – praktiška jūsų poilsio erdvės detale. Jurtoje jaukią bei malonią užuovėją; patrauklų bei komfortišką prieglobstį ras ne tik jūsų šeimos nariai – tilps ir būrelis draugų. Jurta gali būti gaminama pagal individualų užsakymą, todėl idealiai atitiks jūsų poreikius. Na, o, tuo metu, kai neplanuojate šiame statinyje laiko leisti patys, galite paskirti jį daiktų ar lauko baldų laikymui.

Poilsis jurtoje yra kitoks nei įprastoje pavėsinėje ar sodo namelyje. Čia išskirtinė aplinka, menanti senovę, tačiau puikiai pritaikyta šių dienų žmonėms. Būtent todėl, laikas praleista šiame statinyje, ne tik pamalonins komfortišku poilsiu, bet ir privers susimąstyti apie ilgaamžiškumą, apie tai kas svarbiausia. Atgavę jėgas šiame unikaliame statinyje būsite pakankamai energingi, kūrybiški bei sumanūs tam, kad galėtumėte įgyvendinti svarbiausius savo gyvenimo planus.

Kas Lietuvoje gamina jurtas?

Jums gali būti smalsu, kas tai gamina – tiesa? Užsukite į mūsų biurą adresu: Piliakalnio g. 28, Daubarių k., Mažeikių r. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

Kodėl „Jurtos“ naudingiau?

Poilsis – ypač svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis: juk tik kokybiškai pailsėję galime gerai jaustis, kokybiškai dirbti, kūrybingai bei sumaniai įgyvendinti svarbiausias idėjas.

Pirtys ir pavėsinės